1398/02/31
خبر
اخبار
تاریخ: 1397/07/16 نظرات: 0 نظر نمایش: 111 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
نشست هم اندیشی فرماندار هفتکل با اصحاب رسانه + تصویر

نشست هم اندیشی فرماندار هفتکل با اصحاب رسانه + تصویر

سید عابدین طباطبایی فرماندار هفتکل : اصحاب رسانه باید با رعایت سه اصل سرعت ، دقت و صحت اخبار را انتشار دهند و روحیه نشاط و امید را در جامعه گسترش دهند .

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هفتکل ، صبح امروز جلسه نشست هم اندیشی فرماندار با اصحاب رسانه در محل دفتر فرماندار برگزار گردید .

در ابتدای این جلسه فرماندار با اشاره به اینکه اصلاح یک جامعه با آگاهی بخشی انجام خواهد گرفت ، اظهار داشت : بهترین کار آگاهی بخشی فکری به جامعه است ، اگر آگاهی در بین مردم و مسئولان کم باشد ، تصمیمات درست گرفته نمی شود و باعث عقب ماندگی در جامعه خواهد شد .

طباطبایی با تاکید بر اینکه اطلاع رسانی به مردم باید با صداقت و دقت و بدون مسائل حاشیه ای صورت گیرد ، گفت : خبرنگاران در درج اخبار باید دقت بیشتری داشته باشند و در خصوص موضوع خبر تحقیق کنند و با اطمینان خبر را درج کنند ، اگر خبر های شما با دقت و صحت درج شوند مردم نیز بیشتر به شما اطمینان خواهند کرد .

وی افزود : انتقاد سازنده است و انتقاد از مسئولان لازم است اما در درج اخبار اندکی صبر کردن لازم است و با اطلاع گرفتن و اطمینان خبر درج شود ، اگر مسئولی جواب گوی شما نبود می توانید در متن خبر ذکر کنید که جویای موضوع و علت شدیم اما مسئول مربوطه جواب گوی ما نبود .

عالیترین مقام دولت در شهرستان در خصوص جاده خروجی ، گفت : آسفالت یک کیلومتر جاده خروجی که قرار بود در ماه گذشته شروع شود ، به دلیل نبود قیر انجام نگرفت ، اما با راهکار و تدبیر جدید به زودی شاهد بهره برداری خواهیم بود ، از سوی دیگر فاز دوم این پروژه که از فلکه کارخانه سیمان تا سه راهی مسجد سلیمان اعتبار و قیر مورد نیاز پروژه تخصیص داده شده و پیمانکار بزودی شروع بکار خواهد کرد .

فرماندار با اشاره به پلی کلینیک نفت بیان داشت : اعتبار ساخت پلی کلینیک شرکت نفت در سال های گذشته تعیین شده بود که به دلیل مشخص نکردن زمین جهت احداث، قادر به جذب بودجه نشده اند ، اکنون با پیگیری مجموعه فرمانداری 10 هزار متر مربع زمین جهت احداث پلی کلینیک اختصاص داده شد .

وی افزود : ما قدردان زحمات اصحاب رسانه هستیم چرا که اکثریت خبرنگاران که به نوعی نماینده افکار عمومی می باشند و با تعهد شغلی خود سعی در حل مشکلات مردم دارند و به سوی مدیریت افکار به سمت توسعه و پیشرفت و بیان انتقادات سازنده گام بر می دارند .

 

وی در پایان گفت : امیدواریم بتوانیم در دیار علما و ادبا ، اندیشمندان و با همکاری اصحاب رسانه و همراهی مردم فهیم ، موجبات توسعه هر چه بیشتر شهرستان را فراهم آوریم .

کد: 45349
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • نشست هم اندیشی فرماندار هفتکل با اصحاب رسانه + تصویر
  • نشست هم اندیشی فرماندار هفتکل با اصحاب رسانه + تصویر
  • نشست هم اندیشی فرماندار هفتکل با اصحاب رسانه + تصویر
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

سید عابدین طباطبایی فرماندار شهرستان هفتکل

پیوندهای مفید

لینک به دفتر مقام معظم رهبری

لینک به پایگاه اطلاع رسانی دولت

لینک به پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور

 

لینک به سامانه خدمات الکترونیک مردم و دولت

لینک به سامانه اخبار و اطلاعات استانداری