1398/02/31
خبر
اخبار
تاریخ: 1397/06/13 نظرات: 1 نظر نمایش: 111 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
جلسه بررسی عملیات عمرانی آبخیزداری منطقه سی مایلی در شهرستان هفتکل + تصویر

جلسه بررسی عملیات عمرانی آبخیزداری منطقه سی مایلی در شهرستان هفتکل + تصویر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هفتکل ، صبح امروز جلسه بررسی عملیات آبخیزداری منطقه سی مایلی به درخواست ریاست اداره منابع طبیعی ، به ریاست معاون فرماندار و با حضور اعضا جلسه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

 

در ابتدای جلسه سید حمید حسینی اظهار داشت : منابع طبیعی یکی از حوزه هایی است که ارتباط گسترده ای با مردم دارد ، منابع طبیعی یکی از وظایف آن سیانت و حفاظت از اراضی ملی است .

معاون فرماندار در خصوص پروژه های آبخیزداری گفت : می شود با برنامه ریزی و هماهنگی در بحث اشتغالزایی و هم در بحث حفاظت از آب و خاک نتایج خوبی با انجام این پروژه ها در شهرستان گرفت .

حسینی افزود : بخشداران و دهیاران تلاش کنند که در انجام این پروژه ها مردم نیز مشارکت داشته باشند ، هرجا مردم مشارک داشته اند نتایج خوبی به دست آمده است .

معاون فرماندار در پایان گفت : می توان این پروژه ها را در مناطقی اجرا کرد که در آینده به عنوان مناطق گردشگردی و تفریحی نیز مورد استفاده قرار بگیرند .

 

لازم به ذکر است عملیات عمرانی فوق تشکیل شده از 195 هکتار در بخش جنگل کاری و توسعه فضای سبز با اعتبار 12 میلیارد ریال و در بخش آبخیزداری ، اجرای بند خاکی k15 روستای پربیکس با اعتبار 14 میلیارد ریال می باشد .  

کد: 44442
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • جلسه بررسی عملیات عمرانی آبخیزداری منطقه سی مایلی در شهرستان هفتکل + تصویر
  • جلسه بررسی عملیات عمرانی آبخیزداری منطقه سی مایلی در شهرستان هفتکل + تصویر
امتیاز بندی

نظرات
علیرضا

# ارسال کننده: علیرضا
   تاریخ ارسال: 1397/08/08
با سلام. شما در تیتر خبر خود از آبخیزداری روستای سی میلی نام برده اید اما هیچگونه صحبتی از سد سی میلی نداشته اید و سپس به روستای پروبیکس پرداختید . این چه نشستی هست که مهمترین ابنیه در حال مطالعه منطقه که همان سد سی میلی باشد را نام نمی برید؟
در بخش آبخیزداری و کشت درختان ثمر دار همچون بادام شور. انجیر کوهی . انگور. گل لاله. سبزیجات و صفیجات. زنبور داری. هیچ صحبتی نکردید
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

سید عابدین طباطبایی فرماندار شهرستان هفتکل

پیوندهای مفید

لینک به دفتر مقام معظم رهبری

لینک به پایگاه اطلاع رسانی دولت

لینک به پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور

 

لینک به سامانه خدمات الکترونیک مردم و دولت

لینک به سامانه اخبار و اطلاعات استانداری