1398/03/27
خبر
اخبار
تاریخ: 1397/06/02 نظرات: 0 نظر نمایش: 112 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
سخنرانی فرماندار در نماز جمعه به مناسبت هفته دولت + تصویر

سخنرانی فرماندار در نماز جمعه به مناسبت هفته دولت + تصویر

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هفتکل ، حجت الاسلام والمسلیمن سید عابدین طباطبایی با گرامیداشت هفته دولت و یاد شهیدان رجایی و باهنر گفت : دولت تدبیر و امید دستاوردهای مهم و ارزشمندی داشته است همه ما میدانیم که اوضاع نابسامان اقتصادی ریشه در تحریم و برخی مفسدان داخلی دارد که دولت سعی در سروسامان دادن به این وضع است .

طباطبایی در ادامه در خصوص جاده خروجی هفتکل ، گفت :بنده بعنوان یک هفتکلی وقتی تنها خواسته مردم بازگشایی جاده است غبطه میخورم که چرا در گذشته تا این اندازه این شهرستان مورد بی توجهی مسئولان وقت قرار گرفته است که خواسته مردمان دومین شهر نفتی خاورمیانه بازگشایی جاده است ، من به مردم اطمیان میدهم با پیگیرهای بعمل آمده تا ۲۵ ام همین ماه یک کلیومتر اول آن افتتاح خواهد شد.

نماینده عالی دولت افزود:من از زمان پذیرفتن این مسئولیت با هیچ کس عقد اخوت نبسته ام و هر مسئولی که کم کاری کند جایی در هفتکل ندارد و باید جای خود را به یک فرد توانمند بدهد.

فرماندار هفتکل در خصوص مشکل پلی کلینک ،اظهار داشت :بنده حاضرم برای مردم مجازات و محاکمه شوم ، مشکل زمین پلی کلینک هر چه سریعتر باید  بین دستگاهی حل شود ، همین اندازه بی مهری برای مردم هفتکل بس است .

فرماندار هفتکل به زمین های بلوکه شده ارتش در پادگان قدیم و فرودگاه اشاره کرد و گفت :ارتش باید تکلیف خود را روشن کند یا برگردد و پادگان را مجدد راه اندازی کند یا زمین های بلوکه شده را به مردم واگذار کند و هفتکل را از بن بست نجات دهد .

طباطبایی در پایان در خصوص برنامه های فرمانداری در هفته دولت گفت :طرح های خوبی همچون افتتاح چندین طرح و پروژه عمرانی ،مانند شبکه  گازرسانی روستایی و شهری به طول ده کیلومتر ،آب پایدار روستایی،و همچنین چندین طرح در شهرستان و بخش رغیوه افتتاح یا کلنگ
آن زده خواهد شد .

کد: 44005
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • سخنرانی فرماندار در نماز جمعه به مناسبت هفته دولت + تصویر
  • سخنرانی فرماندار در نماز جمعه به مناسبت هفته دولت + تصویر
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

سید عابدین طباطبایی فرماندار شهرستان هفتکل

پیوندهای مفید

لینک به دفتر مقام معظم رهبری

لینک به پایگاه اطلاع رسانی دولت

لینک به پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور

 

لینک به سامانه خدمات الکترونیک مردم و دولت

لینک به سامانه اخبار و اطلاعات استانداری