1398/01/01
خبر
اخبار
تاریخ: 1397/02/05 نظرات: 0 نظر نمایش: 201 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
آیین بزرگداشت روز جهانی تئاتر در شهرستان هفتکل +تصویر

آیین بزرگداشت روز جهانی تئاتر در شهرستان هفتکل +تصویر

اسحق مرادی فرماندار هفتکل: لزوم حمایت همه‌جانبه مسئولان از هنرمندان

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هفتکل ، صبح امروز آیین بزرگداشت روز جهانی تئاتر با حضور اسحق مرادی فرماندار هفتکل ، نادرمرادی فر مشاور سیاسی فرماندار ، احمدرضا زنگنه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،رضائیان شهردار و اعضای انجمن هنرهای نمایشی در محل فرمانداری شهرستان هفتکل برگزار شد.

 در ابتدای این مراسم فرماندار با تبریک این روز بزرگ، هنر نمایش را یکی از هنرهای تاثیر گذار در جهت شناسایی معضلات حال حاضر جامعه اعلام نمود.

فرماندار با تأکید بر لزوم حمایت همه‌جانبه مسئولان از هنرمندان تئاتر اظهار کرد : خوشبختانه با توجه به ظرفیت‌های فرهنگی و هنری موجود در شهرستان هفتکل،  سال‌های گذشته برنامه های متنوعی در این حوزه با موفقیت برگزارشده که این امر نقطه قوتی برای شهرستان است.

مرادی با اشاره به ارتقای کیفیت برنامه های فرهنگی و هنری افزود : بایستی در شهرستان، اجماع کلی ایجاد شود و هر شخص و مسئولی با هر فکر و سلیقه‌ای در خصوص ارتقاء کمی و کیفی هنر، اقداماتی انجام دهد.

در ادامه احمدرضا زنگنه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه تئاتر بهترین وسیله برای ترویج افکار ، عقاید و بیان احساسات بشری است ، اظهار داشت : هنرمندان تئاتر یکی از سرمایه های اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند که بدون هیچ چشم داشتی و تنها با ابزار عشق و علاقه در این هنر فاخر فعالیت می کنند .

همچنین رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمد پاسبان مسئول  انجمن هنر های نمایشی به صورت جداگانه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در سال 96 را  ارائه کردند.

در پایان با گرامیداشت یاد وخاطر مرحوم طاهر شیرازی از هنرمندان این شهرستان که در اثر سانحه رانندگی در ۱۵ فروردین سال جاری درگذشت با اهدای لوح تقدیر از فعالان حوزه تئاتر تقدیر بعمل آمد.

 

کد: 41264
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • آیین بزرگداشت روز جهانی تئاتر در شهرستان هفتکل +تصویر
  • آیین بزرگداشت روز جهانی تئاتر در شهرستان هفتکل +تصویر
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

سید عابدین طباطبایی فرماندار شهرستان هفتکل

پیوندهای مفید

لینک به دفتر مقام معظم رهبری

لینک به پایگاه اطلاع رسانی دولت

لینک به پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور

 

لینک به سامانه خدمات الکترونیک مردم و دولت

لینک به سامانه اخبار و اطلاعات استانداری