1398/01/01
خبر
اخبار
تاریخ: 1396/12/12 نظرات: 0 نظر نمایش: 228 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
مراسم توديع و معارفه رئیس مرکز شبکه بهداشت و درمان شهرستان هفتکل برگزار شد+تصویر

مراسم توديع و معارفه رئیس مرکز شبکه بهداشت و درمان شهرستان هفتکل برگزار شد+تصویر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هفتکل ، مراسم توديع و معارفه رئیس مرکز شبکه بهداشت و درمان شهرستان هفتکل با حضور سید حمید حسینی معاون فرماندار ، رئیس شبکه بهداشت و درمان  و جمعی از کارکنان شبکه این شهرستان در سالن اجتماعات شبکه بهداشت برگزار شد .

 

در ابتدای این مراسم معاون فرماندار با تقدیر از خدمات ارزنده همه کارکنان شبکه بهداشت و درمان هفتکل اظهار داشت : در سطح کشور طرح تحول نظام سلامت توانست خیلی مشکلات و گره های بیماران که گرفتاری مالی داشتند از دوش خانواده ها بردارد و دغدغه های آنها را کاهش و خدمات زیادی برای مردم بدنبال داشته باشدوی نگاه ویژه مسئولان استان و دانشگاه را به این شهرستان ارج نهاد و از آنان تقدیر و تشکر نمود حسینی به ظرفیت نیروی انسانی و توانمندی پزشکان هفتکلی اشاره و از پزشکان هفتکلی در شهرستان قدردانی نمود.

درادامه معاون فرماندار گفت : آقای شنبه زاده یکی از عزیزان زحمتکشی است که در این مدت به عنوان  رئيس مرکز شبکه بهداشت و درمان شهرستان خدمت صادقانه نمود و کارهاي بسياري در اين مدت به ثمر رسانده و به واسطه تعامل و همفکري با همکاران و مديران شهرستان موفقيتهاي بسياري داشته است و همواره همکارانش از وي به نيکي ياد مي‌کنند.

وي افزود : وقتي مدير جديدي به جاي مدير خوب و ارزنده اي معارفه مي‌شود کارش مشکل خواهد بود چون علاوه بر ادامه راه بايد بهتر و خوبتر از مدير سابق عمل نمايد.

معاون فرماندار با اشاره به اینکه تغییرات مدیریتی امری طبیعی است ، بیان داشت : تغییر مدیریت هر اداره و ارگان به منزله تزریق خون جدید جهت تعالی بیشتر آن اداره می باشد .  وی هم چنین با اشاره به توانمندی های آقای مهرداد آهنگی ، اظهار امیدواری نمودند که بیش ار پیش شاهد رشد و بالندگی مرکز شبکه بهداشت و درمان هفتکل در آینده خواهیم بود .
در ادامه رئیس جدید مرکز شبکه بهداشت و درمان شهرستان با تقدیر از تلاش های خستگی ناپذیر مجموعه کارکنان این شبکه با اشاره به اهمیت و جایگاه حوزه سلامت در میان مردم ، گفت: این تواضع و فروتنی مردم، وظیفه ما را صدچندان می کند و اخلاق اداری ایجاب می کند که این اظهار لطف مردم و مسئولان ما را متواضع تر کرده و برای خدمت به مردم سر از پا نشناسیم.
 
وی افزود : امید است كه مردم فهیم و ولایتمدار شهرستان از خدمات و كارهاي انجام شده در شبكه به بهترین وجه ممکن بهره مند شوند و برای ما فرصت مغتنمی است که بتوانیم در این شرایط خدمتی درخور نام و شایسته مردم این دیار ، را به آنان تقدیم کنیم.

 

در پایان مراسم ابلاغ مدیریت آقای مهرداد آهنگی توسط آقای حسینی معاون فرماندار تقدیم ایشان گردید

کد: 40297
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • مراسم توديع و معارفه رئیس مرکز شبکه بهداشت و درمان شهرستان هفتکل برگزار شد+تصویر
  • مراسم توديع و معارفه رئیس مرکز شبکه بهداشت و درمان شهرستان هفتکل برگزار شد+تصویر
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

سید عابدین طباطبایی فرماندار شهرستان هفتکل

پیوندهای مفید

لینک به دفتر مقام معظم رهبری

لینک به پایگاه اطلاع رسانی دولت

لینک به پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور

 

لینک به سامانه خدمات الکترونیک مردم و دولت

لینک به سامانه اخبار و اطلاعات استانداری