1397/04/30
خبر
گرد و غبار مدارس شهرستان هفتکل را تعطیل کرد گرد و غبار مدارس شهرستان هفتکل را تع...

اسحق مرادی فرماندارشهرستان هفتکل : مدارس  تایم بعداز ظهر درتمامی مقاطع در شهرستان هفتکل تعطیل می باشند . Normal 0 false false fa... Read more ...

 
گرد و غبار مدارس شهرستان هفتکل را تع...

اسحق مرادی فرماندارشهرستان هفتکل : مدارس  تایم بعداز ظهر درتمامی مقاطع در شهرستان هفتکل تعطیل می باشند . Normal 0 false false fa... Read more ...

آئین تحویل خودرو زامیاد به خانواده های تحت پوشش کمیته امام خمینی (ره) در شهرستان هفتکل + تصویر آئین تحویل خودرو زامیاد به خانواده ه...

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هفتکل ، صبح امروز آئین تحویل خودرو زامیاد به خانواده های تحت پوشش کمیته امام خمینی (ره) با حضور سید حمید ... Read more ...

 مانور زلزله در مدارس شهرستان هفتکل برگزار شد + تصویر مانور زلزله در مدارس شهرستان هفتکل ...

 سید حمید حسینی : ترویج فرهنگ مقاوم سازی، افزایش ایمنی و کاهش تلفات و خسارت ناشی از زلزله و ایجاد آمادگی برای واکنش های صحیح و سریع در برابر زلزل... Read more ...

گزارش تصویری / مراسم عطرافشانی و غبارروبی قبور شهدا به مناسبت هفته بسیج در شهرستان هفتکل گزارش تصویری / مراسم عطرافشانی و غبا...

 مراسم عطرافشانی و غبارروبی قبور شهدا به مناسبت هفته بسیج در شهرستان هفتکل Read more ...

توقف
اخبار
تاریخ: 1396/10/12 نظرات: 0 نظر نمایش: 63 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
نشست صمیمی فرماندار هفتکل با فعالان عرصه خبر در شهرستان

نشست صمیمی فرماندار هفتکل با فعالان عرصه خبر در شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هفتکل ، صبح امروز نشست صمیمی مطبوعاتی فرماندار شهرستان با فعالان عرصه خبر و مطبوعات در محل سالن اجتماعات برگزار شد.

 

اسحق مرادی در ابتدای جلسه با عرض خیر مقدم به فعالان عرصه خبر در فضای مجازی، چکیده ای از گزارش عملکرد اقدامات انجام شده در 20 ماهه گذشته توسط دولت تدبير و اميد در شهرستان هفتکل در حوزه های مختلف را ارائه نمود  .

فرماندار از اقدامات انجام شده در شهرستان به آئین کلنگزنی برچیده شدن مدارس کانکسی در استان در روستای حسن شاهی شهرستان هفتکل توسط استاندار محترم که در حال حاضر در شهرستان هفتکل مدرسه کانکسی وجود ندارد ،  خرید 43.5 کیلومتر لوله 20،16 و 12 اینچ جهت پروژه خط انتقال آب روستاها ، خرید و نصب 5 دستگاه کلرزن مایع در روستاها ، اختصاص 5000 متر زمین جهت احداث پلی کیلینیک توسط شرکت نفت در شهرستان که در هفته ی آینده نماینده شرکت نفت جهت تحویل زمین به شهرستان خواهد آمد ، کاهش تلفات (تبدیل سیم به کابل ) در روستاها با اعتبار 24 میلیارد ریال ، توسعه و احداث روستایی در 7 روستای شهرستان با اعتبار 7 میلیارد و 400 میلیون ریال ، پرداخت اعتبارات مقاوم سازی جهت ساخت و ساز در شهرستان و روستا ، احداث و تجهیز چاه جدید در تاسیسات رودزرد کاید رفیع و افزایش تولید آب شرب ، تخصیص اعتبار ساخت مخزن ذخیره آب با اعتبار 30 میلیارد ریال ، اصلاح بازگشایی و مرمت راه های عشایری شهرستان به طول 70 کیلومتر ، احداث جاده عشایری سرتیوک و قاسم آقایی به شاه نشین ، پرداخت تسهیلات کم بهره و ارزان قیمت به عشایر شهرستان ، تجهیز اماکن ورزشی به سیستم خنک کننده ، تکمیل روشنایی زمین چمن با اعتبار 900 میلیون ریال ، تکمیل آسفالت مجموعه ورزشی 22 بهمن با اعتبار 2 میلیارد ریال ، لکه گیری کلیه محور های مواصلاتی شهرستان ، خط کشی کلیه محور های حوزه به طول 300 کیلومتر ، تخصیص اعتبار 65 میلیارد ریال جهت تکمیل ساختمان فرهنگ سرای ارشاد با پیشرفت فیزیکی 70 درصد ،   احداث 18 واحد مسکن مهر خانوارهای دارای 2 عضو معلول ، تکمیل سایبانهای بازار مرکزی ، کف پوش گذاری و بهسازی از سمت اسلام آباد، اجرای لوله گذاری فاضلابرو در محلات ، پیگیری و نظارت بر پروژه راه خروجی شهر به سمت باغملک با پیشرفت فیزیکی 60 درصد پیگیری و انتخاب پیمانکار جهت اجرای بهسازی و آسفالت جاده روستای امام صفی و ..... اشاره نمود.  

فرماندار درخصوص عملکرد دولت در بخش کشاورزی افزود : آبی کردن 950 هکتار از اراضی دیم و صدور مجوز 8 حلقه چاه آب جهت کشاورزی ، پیگیری و اجرائی شدن پروژه احداث پمپاژ و آبیاری قطره ای در 110 هکتار از اراضی دیم در اطراف بند خاکی چشمه توپو از بخش مرکزی و رفع مشکل چندین ساله اختلافات بین زمین های کشاورزی و منابع طبیعی که در این مورد 3200 هکتار از اراضی ملی به دولتی تبدیل شد و مابقی اراضی در مراحل پایانی است ، جذب 16655 میلیون ریال اعتبار جهت خرید 27 دستگاه تراکتور 4 و 6 سیلندر ، 2 دستگاه کمباین و 19 دستگاه ادوات کشاورزی ، اهم اقدامات انجام شده در بخش کشاورزی می باشد .

وی در ادامه گفت : فعالان عرصه خبر و مطبوعات و خبرنگاران چشم و چراغ و زبان مردم هستند و رفتار و اقدام خبرنگاران باید موجب جهت دهی افکار عمومي به سمت مشارکت باشد.

مرادی اظهار داشت : درست است که در برخی از کالاها گرانی صورت گرفته اما اقدامات دولت تدبیر و امید  در کشور ، استان ها و شهرستان ها را نیز باید دید و به سمع و نظر مردم که ولی نعمت دولت هستند رسانده شود ، از سوی دیگر مردم نیز حق نقد و اعتراض و ارائه پیشنهاد به دولت را دارند و این حق مردم ایران عزیز است اما در چارچوب قانون اعتراضات و نقدها صورت گیرد نه با تخریب اموال عمومی که متعلق به خود مردم است .

فرماندار گفت : در گذشته نیز گفتم و در این جلسه بازگو خواهم کرد ، فرماندار و مجموعه فرمانداری شهرستان هفتکل آمادگی لازم و پذیرای انتقاد سازنده از سوی مردم و خواستار کمک و ارائه راه حل از سوی مردم ، جوانان و نخبگان شهرستان در جهت حل مشکلات شهرستان می باشد .

وی افزود : اصحاب رسانه رابطه و تعامل دوسویه خود را با روسای ادارات تقویت کرده و نقاط مثبت و منفی را در کنار انتقاد سازنده انجام دهند.

در ادامه اصحاب رسانه هم خواسته ها و انتظارات خود را از مجموعه فرمانداری،  روسای ادارات و روابط عمومی های ادارات و برخی مشکلات در شهرستان بیان کردند و خواستار تعامل هر چه بیشتر مسئولان با اصحاب رسانه شدند.

 

کد: 38694
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • نشست صمیمی فرماندار هفتکل با فعالان عرصه خبر در شهرستان
  • نشست صمیمی فرماندار هفتکل با فعالان عرصه خبر در شهرستان
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

اسحق مرادی فرماندار شهرستان هفتکل

پیوندهای مفید

لینک به دفتر مقام معظم رهبری

لینک به پایگاه اطلاع رسانی دولت

لینک به پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور

 

لینک به سامانه خدمات الکترونیک مردم و دولت

لینک به سامانه اخبار و اطلاعات استانداری